fbpx
sobota, 30 września

Blog

Porażka z Omegą przed własną publicznością

fot. Jacek Porzeżyński [lodzkifutbol.pl]

Kolejną porażkę w tym sezonie zaliczyli podopieczni trenera Sobieraja przegrywając przed własną publicznością 1:4.

Niestety sobotni mecz z Omegą Kleszczów należał do tych, o których po prostu najlepiej zapomnieć. W wyniku indywidualnych błędów w obronie pierwszą bramkę przeciwnik zdobył już w 2. minucie spotkania. Zespół próbował odrobić stratę przez następne kilkanaście minut, niestety z niepowodzeniem. W 25. minucie kolejny błąd naszych defensorów wykorzystał Adrian Ociepa i tym samym Omega zwiększyła prowadzenie w tym meczu do dwóch bramek. 12 minut później wtórował mu Przemysław Szewczyk i pierwsza połowa spotkania zakończyła się 0:3.

Po wznowieniu gry drużyna Pogoni nie odpuszczała walki i próbowała cały czas odrobić stratę do podopiecznych trenera Jacka Berensztajna, ale pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył dopiero kapitan Rafał Porada w 64. minucie, co dodało motywacji naszym. Kolejną szansę na zdobycie bramki miał Witold Kubiak, który nieszczęśliwie uderzając z dystansu trafił w słupek. W 79. minucie padła ostatnia bramka w tym spotkaniu, ale niestety to nasz golkiper musiał wyciągać futbolówkę ze swojej bramki.

Wynik spotkania Pogoń Zduńska Wola – Omega Kleszczów 1:4 (0:3)

Bramki:
Tomasz Bąkowicz 0:1
Adrian Ociepa 0:2
Przemysław Szewczyk 0:3
Rafał Porada 1:3
Robert Tomesz 1:4

Skład Pogoni:
Chruściel (46. Panek), Rakowski, (80. Domagalski), Porada, Kurzynoga (52. Kępniak), Dudek (76. Chmielewski), Bartos, Kaczmarek (46. Woźniak), Okachi, Pestka, Kubiak, Idzikowski