fbpx
sobota, 30 września

Blog

Pogoń Zduńska Wola – Pogoń II Zduńska Wola 6:2 (2:2)

W sobotę 22 stycznia na sztucznym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Mateusz Sobieraj) rozegrała grę wewnętrzną z drugą drużyną Pogoni występującą w Klasie A Seniorów (trener Sławomir Sławski) uzupełnioną zawodnikami z drużyny juniorów prowadzonej przez trenera Marka Lorenca.

Do przerwy wynik meczu był remisowy, a w drugiej połowie zdecydowanie lepszym zespołem okazali się czwartoligowcy.
W meczu kontrolnym trener Mateusz Sobieraj przyglądał się czterem testowanym zawodnikom.
Jeden z zawodników to bramkarz, a pozostali to młodzieżowcy: Szymon Szymczak i Jakub Miziołek z Sokoła Aleksandrów i Hubert Tomaszewski z SAP Andrespolia Wiśniowa Góra.
W meczu wystąpił również Patryk Sławiński, który wcześniej był zawodnikiem Pogoni, a ostatnio Sokoła Aleksandrów, który na najbliższą rundę zdecydował się na powrót do Zduńskiej Woli.

POGOŃ I ZDUŃSKA WOLA – POGOŃ II ZDUŃSKA WOLA   6:2 (2:2)

Bramki dla drużyny czwartoligowej strzelili:
Adrian Budka – 2 z rzutów karnych
Aleksander Majerz – 2
Wojciech Pawlak – 1
Mateusz Dudek – 1

Bramki dla drugiej drużyny strzelili:
Marek Witczak – 1 rzut karny
Rafał Witczak- 1

SKŁADY DRUŻYN:
Pogoń Zduńska Wola
Cezary Kowalczyk – Adrian Budka, Kamil Bartos, Jakub Kaczmarek, Patryk Sławiński – Witold Kubiak, Princewill Okachi, Aleksander Majerz, Szymon Szymczak – Mateusz Wroński, Wojciech Pawlak
Na zmiany wchodzili: Jakub Miziołek, Franciszek Nowak, Hubert Tomaszewski, Mateusz Dudek, Łukasz Rakowski

Pogoń II Zduńska Wola
Bramkarz zawodnik testowany – Maciej Owczarek, Marek Witczak, Dominik Błasiak, Szczepan Grobelny – Krzysztof Rakowski, Wojciech Chmielewski, Szymon Lepczyński, Kacper Plusiewicz – Jan Szewczyk, Rafał Witczak
Na zmiany wchodzili: Fabian Skiba, Krystian Komisarczyk, Karol Jama, Joachim Sarnik, Igor Wojtczak, Tomasz Pawlak

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na sobotę 29 stycznia o godzinie 13:00, kiedy to drużyna czwartoligowej Pogoni rozegra wyjazdowy mecz kontrolny z występującymi w 3. lidze rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego.