fbpx
poniedziałek, 25 września

Blog

Pogoń – Boruta – zapowiedź

W najbliższą sobotę 9 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola rozegra mecz XXII kolejki w 4 Lidze łódzkiej z zespołem MKP Boruta Zgierz.

Biorąc pod uwagę pozycję w tabeli faworytem spotkania jest drużyna ze Zgierza. Podopieczni trenera Szarpaka zajmują obecnie 8. lokatę z dorobkiem 32 punktów, mając nad nami przewagę dwunastu 'oczek’. Wiosna jednak nie wygląda zbyt optymistycznie dla przyjezdnych. Na wiosnę wygrali jedynie jeden mecz, u siebie z LKSem Kwiatkowice 3:2 i zdobyli zero punków na wyjazdach. Z drugiej strony podopieczni trenera Sobieraja jak na razie cały czas punktują w meczach domowych. W pierwszym meczu ze Zjednoczonymi udało się w końcówce wywalczyć remis 2:2, w kolejnym, ze Stalą Głowno, zgarnęli komplet punktów po zwycięstwie 2:2.

Oba zespoły spotkały się już na boisku w tym roku w okresie przygotowawczym 5 marca. Wówczas żółto-zielono-czarni zasilani kilkoma naszymi juniorami, z rocznika 2005, zremisowali z Borutą 3:3. Jaki wynik uda się osiągnąć w sobotę? Czas pokaże! Spotkanie na pewno nie będzie nudne, dlatego też zapraszamy na stadion przy Łaskiej 90, sobota, godz. 16:00.

Bilety:

Normalny: 10 zł
Ulgowy: 5 zł
Kobiety oraz dzieci i młodzież do 15 lat: Wstęp wolny.