Oferta Sponsorska

Szanowni Państwo,

w imieniu nowego zarządu stowarzyszenia MGUKS Pogoń Zduńska Wola pozwalamy sobie złożyć na Państwa ręce propozycję współpracy biznesowej mającą na celu finansowe wsparcie naszej działalności.

Grupa oddanych i wiernych kibiców, a także życzliwość i przychylność lokalnych władz samorządowych nie wystarczają w obecnych czasach, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji, jaką jest klub piłkarski. Z tego względu sponsorzy i partnerzy biznesowi – ich doradztwo oraz wsparcie finansowe są nieodłącznym elementem w codziennej działalności klubu.

Firmy, instytucje, przedsiębiorstwa coraz częściej i chętniej zaczynają korzystać z narzędzia, jakim jest marketing sportowy. Sport staje sią bowiem kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność. Nasz klub dostrzega i docenia dwustronne możliwości tkwiące w konsekwentnych i zaplanowanych działaniach z zakresu sponsoringu sportowego. Dokładamy wszelkich starań, aby korzyści płynące z naszej współpracy rozkładały się równomiernie, przynosząc jak najwięcej pozytywnych efektów biznesowych i wizerunkowych dla każdej ze stron. Podstawą naszych działań jest partnerska i profesjonalna rozmowa, dzięki której jesteśmy w stanie precyzyjnie określić potrzeby i wybrać optymalne sposoby realizacji oczekiwań obydwu stron.

Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć siłę MGUKS Pogoń Zduńska Wola, przyczyniając się do jej sukcesów sportowych i organizacyjnych.

Z wyrazami szacunku,

Arkadiusz Bebej – Prezes Zarządu
Łukasz Pustelnik – V-ce Prezes Zarządu

 

Oferta Sponsorska Pogoni Zduńska Wola na sezon 2021/2022 –  POBIERZ