fbpx
poniedziałek, 25 września

Blog

Orzel nieborow

Cenne zwycięstwo w Nieborowie

Skromne, ale niezwykle cenne zwycięstwo odnieśli w Nieborowie podopieczni trenera Sobieraja wygrywając z miejscowym Orłem 0:1.

W sobotnie popołudnie Żółto-zielono-czarni wybrali się na mecz do Nieborowa. Od samego początku spotkania widać było zaangażowanie całego zespołu i chęć wywalczenia uprawnionego zwycięstwa. Gra zdecydowanie pod naszą kontrolą. Skutecznie budowaliśmy akcje w strefie średniej lecz po przejściu do strefy finalizacji niestety po raz kolejny brakowało wykończenia akcji. Wynik spotkania otworzył dopiero w 41. minucie Dawid Kępniak, który po otrzymaniu piłki od Idzikowskiego zdecydował się na strzał 'po długim’ słupku i zdobył jedyną w tym meczu bramkę.

W drugiej połowie dużo indywidualnych akcji, po których traciliśmy piłkę, lecz mecz wciąż był pod naszą kontrolą z niewielkim zagrożeniem naszej bramki. Od momentu otrzymania czerwonej kartki w konsekwencji dwóch żółtych przez zawodnika drużyny Orła mieliśmy bardzo dużo sytuacji, które niestety nie przełożyły się na zwiększenie przewagi nad rywalem. Do końca meczu trwała zacięta walka obu zespołów o czym świadczy chociażby fakt, że aż trzech zawodników z obu drużyn arbiter odesłał do szatni. Mecz z cyklu 'o sześć punktów’ zakończył się naszym zwycięstwem i po 11. kolejce Pogoń plasuje się na 15. miejscu w tabeli IV ligi grupy łódzkiej.

Orzeł Nieborów – Pogoń Zduńska Wola 0:1 (0:1)

Skład:
Panek, Bartos (82. Chmielewski), Woźniak, Wroński, Owczarek, Kubiak, Budka, Pestka (80. Nowak),  Kępniak (87. Szewczyk), Okachi, Idzikowski

 

Dodaj komentarz