fbpx
sobota, 30 września

Blog

ARSEN nowym sponsorem Pogoni

FIRMA ARSEN została „PRZYJACIELEM POGONI”

W imieniu wszystkich sekcji piłkarskich oraz Zarządu MGUKS POGOŃ Zduńska Wola serdecznie dziękujemy za podjęcie współpracy i wsparcie finansowe hurtowni budowlanej ARSEN.

Bardzo nas cieszy, że tak znana marka w naszym regionie z końcem 2021 roku dołączyła do grona Przyjaciół Pogoni. W obecnych czasach mamy poczucie, że tego typu inicjatywy mają podwójną siłę.

Dziękujemy serdecznie właścicielom sklepów z materiałami budowlanymi ARSEN a w Nowym 2022 Roku życzymy dużo zdrowia, życzliwości i dobrych wyników gospodarczych. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom.

Grupa oddanych i wiernych kibiców, a także życzliwość i przychylność lokalnych władz samorządowych nie wystarczają w tych czasach, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji, jaką jest klub piłkarski. Z tego względu sponsorzy i partnerzy biznesowi – ich doradztwo oraz wsparcie finansowe są nieodłącznym elementem w codziennej działalności klubu.

Jeśli Ty lub Twoja firma chcielibyście zostać „Przyjacielem Pogoni” to zapraszamy do kontaktu. Szczegóły programu Przyjaciel Pogoni znajdują się na poniższej stronie:

Przyjaciel Pogoni

Na zdjęciu: Jakub Ładoński (Prezes Zarządu Arsen Sp. z o.o.) oraz Łukasz Pustelnik (Wiceprezes Klubu Pogoń Zduńska Wol